Jedná se o sportovní kolekci značky Eugen Klein, kterou tvoří celkem 5 barevných kombi programů. Jednotlivé části kolekce se dají navzájem velmi pěkně kombinovat a společně vytváří kompaktní a zajímavé kombinace.

Program 1: Barvy písková, fuchsie, azurová

Zvířecí potisk – leopard a kruhy s potištěnými motivy květů jsou nově plně interpretovány v tomto sportovním programu. V napjatém kontrastu k bavlněným strečovým materiálům v barvách pískové, fuchsiové a azurové jsou perfektně zinscenovány kroužky a potištěná mashkvalita ke zvířecím či květinovým tiskům.
Program 2: Barvy černá a tyrkysová

Zde je drze vsazen do scény jemnější žerzej opatřený roztomilým, malým tiskem zebry a doplněn ozdobnými knoflíky. K velkým zvířecím vzorům v zářivých barvách je nabízena v tyrkysové barvě strečová bavlna, taft a pletenina.
Program 3: Barvy stříbrná, růžová, mandarinka

Stříbrošedý denim stojí ve středu tohoto sportovně-ženského (femininního) barevného programu.
K překrásnému fádnímu vzhledu jsou sebevědomě kombinovány malé stužky, nýtky a detaily patch k zářivé růžové a mandarinkové barvě. Mezi divokou koženou optikou se vine japonská květinová nádhera letní barevnou džunglí.
Program 4: Barvy krémová, olivová, mátová

Krémovému lněnému materiálu s žerzej – patch kontrastují hebké taftové modely v barvách toskánských olivových hájů se svěžím vánkem máty. Středomořská atmosféra se táhne na překrásných potiscích a je posazena do country-living tisku a v jemné háčkované optice v celém programu.
Program 5: Barvy námořnická, korálová, bílá

V námořním vzhledu s novými klíčovými elementy se prezentuje sea -side program v obvyklém sportovním stylu, ale s jasně hrající notou: zde jsou kombinovány kruhy a přetištěné velké květinové skicy. Svítivá korálová červená září na materiálech: taft, žerzej a měkké strečové bavlně.