Program P1 – Barcelona

Ústřední barevná kombinace indigo a růžová. Na první pohled Vás upoutají ručně malované květy pivoněk, které září v akvarelové růžové barvě na materiálech z jemného úpletu a pletáži. Zajímavý je kontrast malých puntíků v barvě indigo a krémové.

Perfektně působí kombinace patch-tisků a výšivek tón v tónu. V tomto ženském, ležérním vzhledu se necháme nádherně unášet po známém Placa Reial.

Program P2 – Pisa

Tímto programem nás budou provázet svěží jablková zeleň s černou a zastřená bílá nás naladí na novou jarní sezónu! Velkoryse orientované fototisky kombinované s jemnými proužky jakoby nakreslenými tužkou. V ohnisku tzv. all-over tisku stojí palmové vějíře a motýli, které jsou skládány s abstraktními mini dezény a jsou ideálními průvodci toskánských jarních a letních dnů.

Program P3 – Marseille

Něžné kudrlinky a ornamenty paláce Longchamp zdobí opulentní all-over tisky v barvách tmavě modré a šampaňské. Jemný modrý denim je vyzdoben kontrastními lurexovými výšivkami, splývavé poly-hedvábné materiály jsou zpracovány se zlatě zbarvenými poutky a očky. Klíčovým vzhledem jsou přenádherné ženské plisované modely, které jsou prezentovány v obou barvách tohoto urozeného programu, který je určen zejména na slavnostní události a příležitosti.

Program P4 – Atlanta

Citlivé náčrty plantáží a obytných domů Atlanty upomínají na Scarlett o Hara a Clarka Gablea. Kontrastují ručně malovaným akvarelovým listům a květům-lodyhám na měkkém růžovém úpletu a lehké letní bavlně. V tomto programu se kombinují barvy růžová a olivově zelená v materiálech super streč a žakáru.

Program P5 – Venice

Opulentní olejové malby ukazují Kanál Grande s romantickými gondolami na tyrkysově modré vodě v Benátkách. Do tohoto prostředí zapadají letní lněné materiály s optikou tzv. crash a lněné směsi, které se kombinují se vzdušnými závoji, strukturovaným úpletem a vyšívanou bavlnou se strečí. Jemné kroužky jsou jakoby přetištěny květy, velkolepě zaměřené all-over tisky se kombinují s materiálem tencel.