Program 1: Barvy limetka a černá

Tento program v barvách limetky a černé je zařazen jako první s termínem vydodání v měsíci lednu 2013. Okouzluje scenérií holandského designéra Dries van Noten. Jeho malebné černo-bílé ornamenty kontrastují s lístky rostlin a květinovými motivy v zářivě limetkové zelené. Kombinace jemného úpletu jsou nabízeny v těchto barvách a udělají náladu na novou jarní sezónu.
Program 2: Barvy hebká růžová a světle šedobéžová

Zářivé sorbetové barvy hrají tuto sezónu důležitou roli. Zde jde o kombinaci jemné ovocné zmrzlinové růžové a hnědošedé na leopardím vzoru, puntících a svěžích květinových potiscích. Tento femininní program oslňuje svými rozehranými detaily a nádherně vzájemně sladěnými kombinacemi ve splývavém úpletu a nebo extravagantním FIL a FIL s ozdobným stehem.
Program 3: Barvy červená, písková a béžová

Rok 2013 začíná zářivě červenou s pískovou a námořnickou modrou.Velkoryse položené laserové tisky s květinovými motivy nebo vzhled Patch určují ležérní eleganci tohoto barevného tématu. Se strečovou bavlnou – označovanou jako keramika ve dvou barvách je kombinována potištěná letní pletáž, taft či úplet.
Program 4: Barva čokoládová a mátově zelená

Lněný crash v čokoládové a mátové barvě je vsazen do působivé scény rozkvetlých bordur či potisků s motivem zebry a perel. Ke Colour Blocking ( jasně daným barvám) na lehounké letní pletáži jsou doplněny přenádherné tisky květů z naznačených květin.
Program 5: Barvy krémová, růžová a lila

Příležitostný barevný program s krémově zbarveným hedvábím v poly kvalitě je působivě orámován asijskými potisky květů a přenádhernými batikovými vzory. Se svítivou růžovou a lila se zde kombinuje jemný háčkovaný a děrovaný vzor z pleteniny a splývavé halenkové materiály.
Program 6: Barvy citrónová, džínová, modrá

Tropický citron a džinová modrá dominují v tomto barevném tématu drzým kroužkům a divokým lučním květům. Blue denim s tzv. used- Waschungen (opraný vzhled) a detaily s nýtky jsou kombinovány s žerzejovými patch kabátky s rozpitými a zářícími květinovými potisky. Výšivky a barevné prošívání se nachází spolu s pletáží na bavlně. Streč v zářivých barvách a perfektních kombinacích.
Program 7: barvy korálová, stříbrná a bílá

Asijská nádhera květů kontrastuje v 7. Programu s palmovými listy a exotickými motýli na velkém černo – bílém značení s korálově červenou a stříbrošedou. Téma pro horké léto je s lehce splývavým crash materiálem a nádherným patch dezénem vydařeným ukončením grandiózní letní sezóny.