Vážení obchodní přátelé, letošní zima ještě zdaleka není u konce, ale značka EUGEN KLEIN Vám už dnes představuje módní trendy ve své kolekci pro příští podzim/zimu 2015/2016! Katalog Vám rádi zašleme na vyžádání a také Vás rádi přivítáme v naší vzorkovně, kde Vám kolekci představíme. Termín objednávek Vám upřesníme do konce měsíce ledna 2015, sledujte tedy naše stránky!

Pojďme společně nahlédnout do našeho nového katalogu . . . Dominantním prvkem v oblékání budou bezesporu pletené kabátky v různých barevných variantách a vzorech. Na obálce katalogu je hřejivý pletený kabátek v barvě azurové s plastickým vzorem, který barevně doplňuje úpletové tričko s antracitovým geometrickým vzorem konturovaným lurexovými vlákny.

Oblíbené twinsety v klasické kombinaci barev černá a bílá – ocení zejména ženy plnějších tvarů. Pruhy, které působí mladistvě, dodávají sportovní vzhled pleteným kabátkům. Kalhoty – úzké – slim v barvách uni černé nebo melánž černo-bílá.

Slavnostnější charakter pleteným kabátkům dodá kombinace s lesklou halenkou.

Sukně nesmí chybět v šatníku ženy, která chce být opravdu in! Pozor délka sukně těsně nad kolena! Hravě působí i kombinace barvy pistáciové a černé – šaty s vypasovaným krátkým kabátkem s kapsami na zip. Nenosíte ráda šaty? Potom zvolte variantu sukýnka nad kolena- kapsy na zip, top s puntíky v barvě sukně a kontrastní černý krátký kabátek s puntíky jako negativ.

Barva pistácie působí atraktivně i v kombinaci s námořnickou modrou na rozverných puntíkatých látkových vzorech, které se kombinují i nadále s pletáží. Stále více žen dává přednost těmto kabátkům před klasickým sakem, protože jsou pohodlnější a působí mladistvým dojmem.