Brzy nastane zase čas kdy se Jaro se hlásí a probouzející příroda přináší nové barvy. Po změně volá i Váš šatník. Silné kabáty a tlusté bundy se již chystají na cestu do čistírny a do skříně a Vy se rozhlížíte po nových kouscích dámského oblečení, které by vystihovalo Vaši jarní náladu. Veselé, mladistvé, vzdušné a rozevláté. Ale přitom vkusné a elegantní by mělo být Vaše jarní oblečení.

Zkuste si projít jarní kolekci Eugen Klein– zde najdete jarní módu pro různé věkové kategorie i velikosti. Jarní modely v sobě spojují ženskost i úroveň, vkusnost i kvalitu. Jednotlivé kousky lze mezi sebou kombinovat a získávat tak stále další variace.

Ke slovu přicházejí saka

Jaro a saka nebo lehoučké úpletové svetříky a kardigany nerozlučně patří k sobě. Chladná jarní rána ještě nedovolují vyjít z domu pouze v tričku nebo tunice. Béžová sáčka, barevnější kardigany (např. v módní kombinaci černé a lososové) nebo lehoučký svetřík vhodně doplní další oblečení. Sladěné vrstvení je v dámské módě považováno za nadčasové, praktické i elegantní. Jarní oblečení Eugen Klein navíc dokáže vyrovnat nedokonalosti postavy.

Oblíbené tuniky a trička

Jaro se se nese ve znamení příjemných a kvalitních triček a tunik. Kombinace modré tuničky, kvalitních džín, béžového saka, květinových motivů a výrazných doplňků je pro jarní dámskou módu Eugen Klein charakteristická. Stále aktuální je i černá barva, v kombinaci například s lososovou nebo růžovou, šedou nebo hnědou. Výrazné švy, zdobené knoflíky, aplikace a další prvky umocňují dojem rozevlát elegance.
Sukně a kalhoty pro každou příležitost

I když jsou v jarní kolekci Eugen Klein zastoupeny i džínové nebo černé kalhoty, převládají hlavně kalhoty a sukně ve světlých barvách – béžová, světle hnědá, khaki, bílá. I materiál je převážně přírodní. Tato jarní dámská móda nabízí modely pro každou situaci – ať do práce nebo do společnosti, tak pro volný čas.