Mezinárodně úspěšná módní firma Eugen Klein byla založena v roce 1975 panem Eugenem Kleinem, který jí propůjčil své jméno. Ze svého sídla v německém Dillenburgu spravuje obchod po celém světě. Firma je rodinný podnik, který je zaměřený na módu pro náročné a módu stylově vyhraněnou.

Obzvlášť klade důraz na nejvyšší kvalitu materiálů a zpracování.

Proto EK Fashion navrhuje své modely a vyrábí výhradně v Evropě a garantuje tím transparentní uplatnění našich nároků na uctivé zacházení s lidmi a přírodou, vše je řádně certifikováno, též výrobní zařízení a krátké vzdálenosti.

Modní Kolekce Eugen Klein

Rozumí pod pojmem COORDINATE (=sladění) nejen perfektně sladěné oblečení, ale především dokonalé zkombinování jednotlivých různorodých outfitů (=oblečení), které dodávají ženy kompletně její vlastní zcela novou náladu.

Výroba a střih EK

Komfort je rozhodující volba pro materiál, zpracování a střih. Síla inovace a jedinečnosti kolekcí spočívá v evropských kvalitách a evropské výrobě.

Reference EK

Značka Eugen Klein se prodává nejen po celém Německu, ale i v mezinárodním celosvětovém měřítku.

Z evropských zemí jsou to:

Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Spojené království a Irsko, Španělsko, Portugalsko, Jižní a Severní Francie, Řecko, Itálie, Nizozemí, Holansko, Rakousko, Rusko, Švýcarsko, Maďarsko, Srbsko, Slovinsko Bosna a Hercegovina.

Mimo Evropu:

Jižní Afrika, Izrael, USA