Každá žena v sobě potřebuje spojit několik rovin – od romantičky po střízlivou manažerku, od elegantní dámy po sportovní typ. Všem těmto ženám vycházejí kolekce Eugen Klein vstříc. Tato dámská móda přesně vystihuje to, co všechny ženy potřebují – originalitu, vkus, nápady, kontrasty, dokonalé zpracovaní a pohodlné nošení i snadnou údržbu. V kolekcích jaro/léto a podzim/zima najdete jak moderní střihy a materiály, tak nadčasové nebo retro prvky. Vybrat si můžete mezi kontrastem nebo dokonalým souladem – jednotlivé modely nabízejí oboje. Základem jsou barvy

I když základem kolekcí Eugen Klein jsou černá, bílá, béžová, hnědá, šedá a modrá, zastoupeny jsou i další barvy – zelená, fuchsiová růžová, fialová a jiné. Vzorek nebo abstraktní motiv působí plasticky a vkusně. Dalšího efektu je dosaženi vrstvením různých materiálů v ladících nebo kontrastních barvách. Tato dámská móda se nedá přehlédnout, ale nepůsobí lacině nebo vtíravě. Elegance a vkusnost jsou zde nosnými prvky. Jednotlivé modely Vám prokážou vynikající služby v práci, na cestách i ve společnosti.
Elegance pro každou příležitost

Jednotlivé kolekce jsou vytvořeny z jednoduchých elegantních kusů oblečení, které je možno přidáním doplňků nebo vrstvením proměnit z civilní dámské módy na módu večerní a naopak. Eugen Klein nabízí mnohostranné oblečení pro náročné pracovní dny, slavnostní příležitosti i chvíle volna.
Možnosti kombinovat jsou neomezené

Každý nabízený model kolekcí Eugen Klein se dá rozložit na jednotlivé kusy a ty pak zkombinovat zcela jinak. Nemusíte vždy zakoupit celý kompletní model – postupným dokupováním jednotlivých vybraných kusů této dámské módy dosáhnete kompletního elegantního šatníku, jehož kusy budete moci kombinovat podle vlastního uvážení a vkusu.